Контакти
Доставка
Оплата
Порівняти (0)
Кошик: 0.0 грн

Телефони:

(067) 269-76-29; (Київстар)

(050) 654-48-12; (Vodafone)

(032) 290-22-69;

м. Львів, вул. Городоцька, 302а

Напишіть нам:

[email protected]

Графік роботи:

Пн-Пт 9:00-18:00

Сб-Нд: вихідний

Якісний паробар’єр – стабільність всієї покрівлі

Опубліковано .

Облаштування по-справжньому якісної пароізоляції забезпечує стовідсотковий захист покрівельної структури та всієї заміської оселі від негативних зовнішніх та внутрішніх умов, які час від часу з’являються у вигляді дощів, талого снігу, туману, наслідків життєдіяльності людини в помешканні. Власне, тому з метою продуктивного, стабільного й довговічного функціонування всієї дахової площини того чи іншого приватного житлового помешкання кваліфіковані майстри будівельної сфери рекомендують забудовникам послуговуватися ефективним продуктом нового покоління на кшталт пароізоляційної мембрани. 
Отож, що собою являє парозахисна плівка новітнього зразка, які взагалі бувають види модерних плівкових матеріалів, чим відрізняється гідроізоляційний та пароізоляційний захист покрівельного пирога? Відповіді обговоримо далі у матеріалі. 
Якщо перевести складний термін «пароізоляція» на більш спрощену й зрозумілу версію, то побачимо, що вона має вигляд плівкового засобу, головне призначення якого полягає у повсякденному запобіганні небажаного зволоження кожного сегмента всієї покрівельної конструкції. Традиційно до таких елементів відносять як структуру термічної ізоляції, так і дерев’яні кроквяні частини даху.  
Прогресивні виробники високоякісних плівкових матеріалів дбають про те, щоб створені плівки в обов’язковому порядку відповідали всім запитам, строгим вимогам європейських будівельних норм. Таким чином на сучасний ринок плівкових продуктів потрапляють добірні вироби, які спроможні довго і стабільно захищати всю покрівельну площину від несприятливих чинників ззовні, не блокуючи при цьому природні процеси повітряного обміну. До таких плівкових виробів високого класу відноситься новочасна пароізоляція стротекс, доркен, євровент, юта. 
Обираючи той чи інший плівковий покрівельний матеріал, кожному зацікавленому споживачеві необхідно добре орієнтуватися у базових відмінностях між модерною гідроізоляцією та пароізоляцією, щоб в кінцевому результаті вибрати й становити найбільш підходящий та оптимальний матеріал для конкретного різновиду покрівлі.  
Цікаво, що на перший погляд суттєвої різниці між цими двома виробами не існує. Адже і перший, і другий варіант представлений у форматі плівки, замотаної в компактний рулон. Також ці два засоби покликані експлуатуватися задля перманентного захисту дахової конструкції від потрапляння згубної вологи. Однак різниця все ж таки існує.
Насамперед, сучасний гідробар’єр укладається на теплоізоляційний виріб, щоб вберегти його від негативного поглинання вологих утворень, які традиційно проникають в покрівельний пиріг з зовнішнього боку, тобто знадвору. Паралельно з цим завданням гідроізоляційний плівковий продукт має добре пропускати парові утворення, які часто формуються всередині заміського будинку як наслідок активної діяльності мешканців дому.
Натомість сучасні пароізоляційні засоби хорошої якості мають експлуатуватися таким чином, щоб не допускати попадання пари всередину утеплювального матеріалу. Адже відомо, що наявність пари, води в термічній ізоляції з часом суттєво понижуватиме її початкові добірні функціональні можливості. 
Отож, основна функція паробар’єра полягає у захисті утеплювача від попадання пари, а також у постійному та продуктивному вентилюванні всієї дахової структури. Простіше кажучи, пароізоляційне нашарування реалізовується в ролі так званої перешкоди для потрапляння парових утворень, а не рідини у вигляді, скажімо, крапель дощової води. 
Важливо знати, що пароізоляційне нашарування слід встановлювати в останню чергу. При цьому в обов’язковому порядку стане в нагоді висококласна клеюча лента від популярних європейських будівельних брендів, чию продукцію можна без зайвих труднощів придбати на нашому сайті за цілком доступною вартістю. 
Загалом сучасні паробар’єри можуть характеризуватися високим або низьким рівнем проникнення пари. Все залежить від того, яку саме ділянку покрівельного пирога та який різновид даху необхідно захищати від парових утворень.  
Щодо новочасних та ефективних тенденції, слід акцентувати увагу на добірних полімерних мембранних виробах. На сьогодні багато престижних будівельних компаній виробляють плівкові парозахисні матеріали саме цієї модифікації, які обов’язково враховують наявність не одного, а відразу декількох функціональних нашарувань, а також високий рівень міцності та щільності.  
Найчастіше модерні паробар’єри створюються із використанням поліетиленової або поліпропіленової сировини. При цьому пароізоляційний матеріал нового покоління та по-справжньому перевіреної якості передбачає наявність шару армування на базі поліетиленових чи поліпропіленових волокнистих елементів.    
Сучасний ринок будівельної плівкової продукції пропонує споживачам широкий асортимент пароізоляційних плівок, які можуть бути представлені у вигляді перфорованих (складаються з декількох цупких нашарувань та призначені для захисту холодних дахів), пористих (наявні пори позитивно впливають на вентиляцію, але негативно у випадках монтажу в будівлях з посиленим рівнем запиленості чи задимленості), двошарових плівкових (мають у складі два функціональні шари) або тришарових супердифузійних мембран (кожне нашарування виконує певну функцію). 
Останнє оновлення: Jun 08, 2021

Продукти до теми