Контакти
Доставка
Оплата
Порівняти (0)
Кошик: 0.0 грн

Телефони:

(067) 269-76-29; (Київстар)

(050) 654-48-12; (Vodafone)

(032) 290-22-69;

м. Львів, вул. Городоцька, 302а

Напишіть нам:

[email protected]

Графік роботи:

Пн-Пт 9:00-18:00

Сб-Нд: вихідний

Як вибирати плівкові матеріали для даху

Опубліковано .

Для того щоб створити якісний, довговічний та надійний приватний житловий простір зі стабільною даховою структурою, необхідно в обов’язковому порядку попіклуватися про втілення відбірної гідро- та пароізоляції. Тому в матеріалі детальніше розглянемо особливості вибору, встановлення та подальшого функціонування різноманітних плівкових засобів, без яких, фактично, неможлива стабільна експлуатація покрівельного пирога та всього приватного житлового помешкання.  
У подібних ремонтно-будівельних ситуаціях на допомогу приходить високоякісна гідроізоляційна та пароізоляційна плівка, ціна яких вважається оптимальною на сторінках нашого сайту. Якими технологічними параметрами повинні наділятися плівкові матеріали цієї категорії, на що потрібно звертати увагу в першу чергу, обираючи той чи інший різновид захисної будівельної продукції? Відповіді на ці та інші актуальні запитання знайдете у статті. 
Перед тим, як купувати гідроізоляційний та пароізоляційний захист для покрівлі власного житлового помешкання, рекомендується добре розібратися в різновидах даних будівельних матеріалів, а також у специфіці функціонування виробу конкретної марки з обов’язковим врахуванням конструкційних нюансів того чи іншого покрівельного пирога.
Принагідно зазначимо, що в умовах прогресивного сьогодення доволі розповсюдженими на будівельному ринку є високоефективні підпокрівельні плівки juta, eurovent, dorken, fakro, strotex від перевірених європейських брендів.   
Залежно від типажу гідроізоляції плівки цієї модифікації можуть різнитися між собою показниками товщини засобу (приблизно від одного до трьох міліметрів), механічної щільності, ступенем витривалості до надто низької температури чи до постійного негативного впливу ультрафіолетового випромінювання, вартістю, тривалістю продуктивної та стабільної експлуатації. Скажімо, на сьогодні ринок добірних плівкових матеріалів насичений гідроізоляційним захистом наступних різновидів:
  • класичні плівкові засоби на полімерній основі – ізоляційні продукти цієї категорії вважаються по-справжньому якісними та продуктивними в сенсі гарантії стабільної захищеності від потрапляння водяних, парових утворень. Полімерні плівки актуально застосовувати з метою оформлення кімнатних просторів з підвищеним ступенем вологості. Традиційно до таких приміщень належать санвузли, сауни, басейни, бані, пральні. Поза тим, плівки з полімерними складами доцільно використовувати в процесі укомплектування спеціальної системи «теплої підлоги»; 
  • гідроізоляційні продукти з наявним гідрофобним нашаруванням – зазвичай плівки цієї модифікації передбачають у своєму складі наявність поліпропіленової сировини, що функціонує в якості адсорбенту, а також спеціального прошарку гідрофобного спрямування. Власне, така ексклюзивна структура виробу сприяє рівномірному поглинанню парових утворень, затримуючи при цьому вологі формування всередині плівки, а потім плавно ліквідовуючи їх з підпокрівельної структури в природний спосіб з урахуванням організованої вентиляційної системи. Цікаво, що добірна гідроізоляція цієї категорії спроможна забирати конденсовані утворення, які часто з’являються на зовнішньому боці покрівельного пирога. Відтак, плівковий матеріал вигідно застосовувати у випадках, коли дах покритий виробами на кшталт металочерепиці, профнастилу або оцинкованого заліза;
  • дифузійні мембрани – характеризується відносно складною будовою, яка одночасно відмінно справляється з хорошим пропусканням потоків повітря та з блокуванням потрапляння небажаної вологи. Подібно до натуральної шкіри, дифузійна плівка спроможна добре «дихати», видозмінюючи за потреби свою фактурність, тобто розтягуючись. Однак в обов’язковому порядку необхідно дотримуватися наступних будівельних рекомендацій. Справа в тому, що висококласна дахова мембрана, купити яку за доступною ціною можна у нашому онлайн магазині, потребує грамотного встановлення, тобто у спеціальній позиції відповідно до інших виробів, враховуючи вентиляційний зазор. Якщо не враховувати даної норми, це призводитиме до небажаного закупорювання мікроскопічних пористих частин, а, отже, – до суттєвого зниження здатності «дихати», тобто пропускати пару;     
  • супердифузійні мембрани – фактично являють собою покращені варіації попереднього різновиду плівок, які можна встановлювати відразу на саму поверхню утеплювача. Обираючи плівкові захисні матеріали цієї модифікації, важливо дотримуватися рекомендацій правильного монтажу. Справа в тому, що супердифузійну мембрану можна укладати тільки в конкретно зафіксований спосіб, коли внутрішній бік плівки прикладається до теплоізоляційного засобу, а зовнішній – до відповідних дахових чи декоративно-оздоблювальних продуктів.     
Ще декілька слів про грамотний вибір пароізоляції. Саме відбірний паробар’єр експлуатується з метою стабільної захищеності мінеральної термічної ізоляції від небажаного накопичення вільних парових утворень. Пароізоляційні плівки хорошої якості виконують функцію надійного захисту утеплювача, щоб останній в жодному разі не втрачав своїх початкових якісних характеристик.  
Купуючи той чи інший різновид пароізоляційного виробу, важливо акцентувати увагу на показники міцності на розрив у поперечному та повздовжньому напрямках, повітропроникності (сприяє попередженню небажаного ефекту вакууму). 
Останнє оновлення: Jun 08, 2021

Продукти до теми