Контакти
Доставка
Оплата
Порівняти (0)
Кошик: 0.0 грн

Телефони:

(067) 269-76-29; (Київстар)

(050) 654-48-12; (Vodafone)

(032) 290-22-69;

м. Львів, вул. Городоцька, 302а

Напишіть нам:

[email protected]

Графік роботи:

Пн-Пт 9:00-18:00

Сб-Нд: вихідний

Правильний монтаж гідроізоляції

Опубліковано .

З метою стабільного захисту утеплювального матеріалу та всієї покрівельної структури дуже важливо організувати не лише грамотний підбір відповідного гідроізоляційного продукту, але й пам’ятати про вагомість правильного встановлення придбаної плівки. Тому в матеріалі акцентуємо на тому, як вірно та без зайвих труднощів монтувати гідробар’єр для даху, ціна якого зафіксована у каталозі нашого інтернет магазину. 
Відомо, що оптимальне втілення кожного етапу встановлювальних робіт, які стосуються максимально якісного застосування плівкового матеріалу, забезпечить довговічну експлуатацію як самої плівки, теплоізоляційного виробу, так і всієї покрівлі у презентабельному та цілісному стані, незважаючи на тривалість функціонування приватного житлового помешкання.     
Отож, насамперед необхідно подбати про купівлю якісного плівкового засобу нового покоління. В цьому контексті наголосимо, що краще зупиняти свій вибір на добірних виробах, перевіреної часом і досвідом якості, зокрема від прогресивних будівельних компаній, чия продукція встигла завоювати прихильність забудовників у всіх європейських країнах та поза межами Європи. Тому рекомендуємо зосереджуватися на гідроізоляційному захисті високого класу від брендів на кшталт стротекс, юта, євровент, факро тощо. 
У процесі безпосередніх монтажних робіт пригодиться інструментарій, наприклад, спеціальні скоби на металевій основі (їх використовують під час надійної фіксації стропил), ножівка, герметичний компонент, саморізи, спеціальний будівничий ніж та степлер, дриль з показниками низького обертання.
Принагідно зазначимо, що під час реалізації встановлювальних робіт не зайвою стане ретельна консультація з професіоналами будівельної сфери. Справа в тому, що тільки максимально правильний монтаж спроможний забезпечити відмінне функціонування плівки протягом довгих років проживання в заміському будинку. А це, в свою чергу, впливатиме на експлуатаційну якість термічної ізоляції та всієї покрівельної структури.    
Також звернемо увагу, що гідроізоляційна мембрана, купити яку за помірною ціною можна на нашому сайті, в обов’язковому порядку має відповідати всім запитам користувача. 
Монтажні роботи починаються з розкачування плівкового матеріалу та розрізання рулону відповідно до параметрів поверхні утеплювального покрівельного засобу. 
Гідроізоляційну плівку монтують із застосуванням полотен в горизонтальному напрямку, які щільно кладуть один біля одного, враховуючи довжину нахлесту орієнтовно 15 сантиметрів. Допомагаючи степлером, фіксуються полотнища плівки на кроквяній структурі. Оптимально, якщо дотримуватися відстані між кроквами приблизно 1,3 метри. Важливо знати, що на величину нахлесту полотна впливає кут дахового нахилу. Скажімо, коли кут сягає до 21%, тоді напуск робиться завдовжки 20 см; від 22 до 30% – 15 см; більше, ніж 31% – 10 см.   
Ділянки з напуском проклеюються спеціальною монтажною стрічкою. Далі поверх гідробар’єру кладуться дерев’яні дощечки, які обов’язково перед тим захищаються антисептичним засобом. Так звані дошки (рейки) повинні розділяти системи крокв із гідроізоляційним шаром. Дощечки фіксують з використанням цвяхів чи інших суміжних кріпильних засобів.  
Обов’язково слід враховувати простір між зовнішнім боком плівкового матеріалу і безпосереднім покриттям покрівлі. Залежно від ситуації така відстань може коливатися від 4 до 5 сантиметрів. Насамкінець, встановлюють контробрешітку. Саме на неї далі кладуть утеплювальний виріб. 
Декілька важливих тонкощів. Коли йдеться про мембрану з високим рівнем проникнення пари, тоді такий вид плівки монтують на термічну ізоляцію без урахування нижнього припуску.  
Ефективне приєднання мембрани до кроквяної системи втілюють з допомогою скоб або оцинкованими цвяхами з плоскою шапкою. 
Ділянки стиків плівки рекомендується скріплювати спеціальними двосторонніми самоклеючими стрічками.  
Увага! Коли мова йде про монтаж об’ємних захисних мембран, тоді в обов’язковому порядку слід дотримуватися оптимального температурного режиму, коли температура повітря не падатиме нижче показника -5 градусів за Цельсієм. 
Останнє оновлення: Jun 08, 2021

Продукти до теми